Şebnem Ferah, Zeytinli Rock Festivali’nde kadın cinayetlerine dikkat çekti!

6’ncısı düzenlenen Zeytinli Rock Festivali’nde dün akşamın finalini Şebnem Ferah yaptı.

50 bin müzikseverin eşlik ettiği konserde sanatçı “Sözde Namus” şarkısını seslendirmeden önce; “madem ki bu konser bizi biraraya getirdi, sizden tüm kalbimle, samimiyetimle bir ricam olabilir. Lütfen hiçbir şeyinizi ahlak bekçiliğine soyunmuş herhangi bir insanın yönlendirmesine müsaade etmeyiniz. Kendi vicdanınıza, içinizdeki güzelliklere, temiz kalbinize, yakınlarınıza, ailenize, dostlarınıza, en en önemlisi kendinize güveniniz’ dedi.

Festivalde Gelin & Damat Sürprizi

Zeytinli Rock Festivali mutlu bir sona da ev sahipliği yaptı. Festivalde tanışıp evlenen iki genç balayı için yine Zeytinli’yi tercih etti. Şebnem Ferah konserini en önden izleyen genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Umut Kuzey’e teşekkür eden çift; her şey rock müzik için, biletlerimizi bir sene önce aldık; festival gelinlik ve damatlığımıızı giyip gelmek en büyük hayalimizdi, dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.