Sanatçı Ege’ye ikinci şok!

Ünlü sanatçı Ege’nin başı telif hakkı ile başı dertten kurtulmuyor…

Sanatçı Ege, geçtiğimiz aylarda besteci Giorgos Theofanous’a açtığı ilk telif hakkı davasını kazanmıştı. Giorgos Theofanous, yakın zamanda aynı şeyi tekrarlamış ve bu defa da sanatçının en çok sevilen eserlerinden biri olan “Dudaklarında Isıt Beni” şarkısını “Mia Kokkini Gramma” adıyla Yunancaya çevirmişti. Bu dava devam ederken Ege’ye bu defa ikinci bir şok Arap sanatçı Wael Kfoury’den geldi.

Romantik şarkılarıyla tanınan ve 25 yıllık kariyeri boyunca Arap dünyasının en ünlü sanatçılarından biri olan Kfoury, doğunun İbrahim Tatlıses’i olarak anılıyor.

Wael Kfoury, Ege’nin 2003 tarihli “Sonsuza Kadar” isimli albümünden, “Sen Kendine Bak” şarkısını 2006 yılında “Qalbe Meshtaq” adıyla kendi diline çevirmiş. Yoğun ilgi gören “Qalbe Meshtaq” şarkısı kısa sürede hit parçalardan biri haline gelmiş. Ege, avukatlarıyla görüştüğünü ve hukuki sürecin en kısa zamanda başlatılacağını duyurdu.

Wael Kfoury – Qalbe Meshtaq

https://youtu.be/ykKaHmh5flE

Ege – Sen Kendine Bak

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.