Şahan Gökbakar: Milyar milyar parayı kime topladınız?

Depremzedelere yapılması planlanan ev ödeneklerini eleştiren oyuncu Şahan Gökbakar, “E o zaman ‘Milyar Şov’ programıyla telefon başında milyar milyar parayı niye ve kime topladınız abi?” dedi.

Oyuncu Şahan Gökbakar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, televizyon kanallarının “Türkiye Tek Yürek” kampanyası kapsamında milyarlarca yardım topladığını hatırlatarak, depremzedelere yapılacak ev ödeneklerine tepki gösterdi.

Gökbakar’ın paylaşımı şu şekilde:

“Depremzedeler yeni evlerine 20 yıl vadeli şekilde para ödeyerek kavuşacakmış! Allah razı olsun! İnsanların hayatları göçmüş, bir de 20 yıl borç mu ödeyecekler? E o zaman ‘Milyar Şov’ programıyla telefon başında milyar milyar parayı niye ve kime topladınız abi?”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.