Rock’n roll müziğinin efsane ismi Elvis Presley’in kızı Lisa Presley hayatını kaybetti

Elvis Presley’in kızı Lisa Presley’in ölüm nedeni belli oldu. Lisa’nın ölüm haberini annesi Priscilla Presley “Güzel kızım Lisa’nın aramızdan ayrıldığını üzüntüyle paylaşıyorum” diyerek duyurdu.

Rock’n roll müziğinin efsane ismi Elvis Presley’nin kızı Priscilla Presley, Los Angeles’taki evinde kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı. Presley, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı

Lisa’nın ölüm haberini annesi Priscilla Presley duyurdu. Priscilla Presley, “Güzel kızım Lisa’nın aramızdan ayrıldığını üzüntüyle paylaşıyorum” dedi.

Lisa Presley, babası öldüğünde 9 yaşındaydı

Geçen gün Beverly Hills’te düzenlenen Altın Küre ödülüne annesiyle birlikte katıldı. Ödüllerde, Elvis Presley’nin hayatının anlatıldığı Elvis filminde, drama dalındaki en iyi erkek oyuncu ödülünü, Elvis’i canlandıran Austin Butler almıştı.

Butler ödülü alırken, Lisa ve Priscilla Presley’e bakarak, “Sizi sonsuza kadar seviyorum” demişti.

Yıldız isim pop efsanesi Michael Jackson, aktör Nicholas Cage ve müzisyenler Danny Keough ve Michael Lockwood ile yaptığı bir evliliklerle de konuşuldu.

Üç çocuğundan oğlu Benjamin Keough 2020’de intihar etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.