gazetemag tv

Robbie Williams’ın eşi Ayda Field hakkında taciz davası açıldı!

Ünlü şarkıcı Robbie Williams’ın Türk asıllı eşi Ayda Field hakkında şok suçlama. Bir dönem çiftin asistanlığını yapan Gilles DeBonfilhs, Field’ın kendisine cinsel yaşamıyla ilgili sorular sorduğunu kendisi de Robbie Williams ile mahrem anlarını anlattığını ileri sürerek çift aleyhine dava açtı.

Tacize uğradığını ileri süren eski asistan, Ayda Field’ın zaman zaman karşısına giyinmeden çıktığını ve fiziksel görüntüsü hakkında yorum yapması için kendisini zorladığını ileri sürdü.

2014 ile 2015 yılları arasında Williams ve Field için çalışan Gilles DeBonfilhs, sadece eşinden değil ünlü şarkıcıdan da davacı oldu. Robbie Williams’ın ise özel hayatıyla ilgili olarak mahkeme jürisi karşısında konuşmak istemediği belirtildi. Şarkıcının hukuk ekibinin konuyla ilgili detayların basına sızmaması için yoğun çaba harcadığı da ileri sürülüyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.