Rihanna, Michael Jackson’ı bir kez daha geçti

Rihanna son şarkısıyla yeni bir rekora koşuyor. Rihanna, son albümü ANTI’nin çıktığı günden itibaren kariyerine yepyeni rekorlar eklemeye başladı. Work ile zirveden inmek bilmeyen RiRi, son olarak en çok 1 numaralı şarkıya sahip sanatçılar arasında Michael Jackson’ı geçmişti. Ardından, Work’ün 9 haftadır liste başı olmasıyla Beatles’ın “Zirvede en uzun süre kalan 2. sanatçı” unvanını elinden almayı başarmıştı.

Barbadoslu dünya starı şimdi de son klip şarkısı Needed Me ve Calvin Harris iş birliği This Is What You Came For sayesinde yepyeni bir başarıya imza attı. Billboard Hot 100 listesinde bu hafta 13 numaradan 10 numaraya yükselen Needed Me ile RiRi, 29’uncu Top 10 hitine sahip oldu ve böylece gelmiş geçmiş en fazla Top 10’a sahip sanatçılar arasında Michael Jackson’ı geçerek 3. sıraya yerleşti.

YouTube video

Rihanna’nın hemen önündeki iki dev isim ise 38 adet Top 10 hitiyle Madonna ve 34 adetle The Beatles. 28 yaşındaki dünya starı, geçtiğimiz hafta This Is What You Came For’un 9 numaradan listeye giriş yapmasıyla 28’inci Top 10 hitine ulaşmış; böylece Stevie Wonder ile aynı seviyeye gelerek Michael Jackson’ın hemen arkasına geçmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.