ŞOK! ‘Oya Aydoğan’ın ölümüne sebep olanlar var’

Hayatını kaybeden Oya Aydoğan’ın yardımcısı Ekrem Ufa ve yakın arkadaşı Sevim Emre bomba açıklamalar yaptı.

Sevim Emre; Ben Oya’mı kaybettim ne diye bilirim ki. Çok üzgünüm. Keşke çok daha iyi şeyler olsaydı. Ben artık Gurur’un annesiyim Orhan Bey de babası o bize ne zaman ihtiyaç duyarsa yanında olacağız o bana Oya’mın emaneti. Çok seviyorum Gurur’u, harika bir çocuk inanmak istemiyorum bu olanlara bunları konuştuğuma bile inanmıyorum.

“YANINA GİTTİĞİMDE KÖTÜ DEĞİLDİ”

Bir gün önce konuşuyorsun, şakalar yapıyorsun bir gün sonra olanlar çok acı. İlk Gurur beni aradı ‘annem rahatsız hastaneye götürüyorum’ dedi. Hemen hastaneye koştuk. Gurur’un yanına. Baktım biraz halsiz gibiydi ama kötü değildi. Biraz şaka yaptım ona elini tutum o da benim elimi tutu o anda felçli değildi. O an da yoktu bir şeyi. Seni çok seviyoruz her şey çok iyi olacak dedik. O şekilde uğurladık ameliyata.

“OYA PIRLANTA GİBİ BİR İNSANDI”

Umudumuz çok yüksekti hiç beklemediğimiz bir şey oldu. Hiç beklemiyorduk. Doktorlar ‘iyileşecek durumu iyi’ diyecekler diye bekledim. Oya benim için candı, kardeşimdi her gün konuşuyorduk. Oya pırlanta gibi bir kalbi olan kimseyi kırmayan ve kırılmayan, darılmayan içine atan bir insandı.

“GURUR HİÇBİR ZAMAN YALNIZ KALMAYACAK”

Çok hassastı Oya. Çok iyiydi, herkese koşar, kimin cenazesi varsa koşar kimin ihtiyacı var oradaydı. Oya çok farklıydı. Gurur hiçbir zaman yalnız kalamayacak. Gurur’un can arkadaşları var. Günlerce hastane de kalan arkadaşları var. Gurur hiçbir zaman yalnız kalamayacak.

Oya çok yoruluyordu. Sabah çok erken kalkmak kolay iş değildi. O yorgunlukla verdiği sözlerini de tutan bir insandı. Oya’mız pamuğumuz gitti. Yüce rabbim rahmetini onun üzerinden eksik etmesin. Artık sözler bitti. Allah rahmet eylensin. İyi bir insanmış ki Allah ona bunları nasip etti.

“ÖLÜMÜNE SEBEP OLANLAR VAR”

Oya Aydoğan’ın yardımcısı Erkan Ufa, programa telefonla bağlanıp şunları söyledi; Biz küstük Oya Hanım’la 23 yıllık evliliklerde bile karı-kocalar birbirlerine küsüyorlar barışıyorlar. O benim hayatımın 23 yıllık bir parçasıydı. Dün ben hayatımın 23 yıllık neşesini kederini toprağa gömdüm. Benim hayatımda iki çınar vardı. Birisi gitti. En yakın şahidimiz Nur Yerlitaş’tı.

Sebebi olanlar da vardı. Ben çok konuşmak istemiyorum. Biz küstük gittim yanına eğildim. Benim helal edecek bir şeyim yok ona mühim olan onun bana hakkını helal etmesi gerekiyor. Ben Oya Aydoğan Bülent Ersoy sayesinde ekmek kazandım. Mühim olan onların bana hakkını helal etmesi. Ben şimdi bekliyorum herkes ne anlatacaksa anlatsın. Eteğindeki taşları döksün. Oya’yı sadece üzenler değil, ölümüne sebep olanlar var. Ben de bunları sizin programınıza gelip anlatacağım” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.