Refah Partili Yıldırım: “Hacılar hakettiği değere Yeniden Refah ile kavuşacaktır”

Cumartesi günü yapılan KESOB seçimlerinde Hacılar’dan isimlerin olmaması üzerine tepkisini dile getiren Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanı Kurtuluş Yıldırım dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Mehmet UZEL /KAYSERİ İGFA- Yeniden Refah Partisi Hacılar İlçe Başkanı Kurtuluş Yıldırım yaptığı açıklamada, “Yıllarca birçok oda ve dernekte görev almış Hacılarlı tanınmış isim vardır. Hacılar girişken , azimli ve çalışkan karekteri kendisini yöneticilik ve liderlik pozisyonunda da göstermiştir. Şehrin ticari hayatını canlı tutan birçok şirkette hacılarlı isimler ön plana çıkmaktadır. Hem şirket sahibi hemde şirketlerin yönetim kadrosunda yeralan isimler Kayseri ticari hayatına yön vermektedir.

Hacılarlının bu kadar çok ve önem arz eden yerlerde olmasına rağmen ne üzücüdür ki KESOB yönetiminde bir tek Hacılarlı isme dahi yer verilmediği bilgisi alınmıştır. Üstelik hacılarlının destekleriyle yıllardır makam mevki edinmiş makam sahibi bazı isimler bunu görmezden gelmiştir. Kendilerini son dönemde alenen siyasi güce teslim olmuş olarak görmekteyiz. Esnafların sıkıntısı ile meşgul olmak yerine protokollerde poz vermek çabasında olanları hacılar insanı unutmayacaktır. İlçe olarak yeterince hizmet alamayan Hacılar böyle giderse stk larda da edindiği kazanımları kaybedecektir. Yıllarca bu iktidara en büyük desteği veren Hacılar insanımıza artık alternatif var artık Yeniden Refah var bunlara mecbur değilsiniz diyorum. Görmezden gelinen mahrumiyet bölgesine dönüşen hacılar Yeniden Refah iktidarında kayserinin parlayan yıldızı olacaktır. Sizi görmezden gelenlere sizi yok sayanlara ilk seçimde en büyük cevabı veriniz. Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ ın Başkanlığında İl Başkanımız Önder Narin in komutanlığında ben Yıldırım Kurtuluş size en büyük hizmetleri yapmaya hazırım. Başta Hacılar ilçesi olmak üzere tüm Kayserili hemşerilerimiz Yeniden Refah a kavuşacaktır” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.