Prenses Diana’nın ölmeden önce söylediği son sözler ortaya çıktı!

Fransa’nın başkenti Paris’te, 1997 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybeden eski İngiltere Prensesi Diana’nın ölmeden son sözlerini olay yerine giden itfaiye ekibinde bulunan itfaiyeci Xavier Gourmelon ilk kez açıkladı.

Xavier Gourmelon, olay yerine vardıklarında Diana’nın ağır yaralı olduğunu ve son sözlerinin “Tanrım. Ne oldu?” olduğunu söyledi. Xavier Gourmelon, ayrıca Diana’nın yaşayacağından emin olduğunu söyledi.

blank

“AMBULANSA KALDIRILDIĞINDA YAŞIYORDU”

Prenses Diana kazadan bir kaç saat sonra sonra kaldırıldığı Pitie-Salpetriere hastanesinde hayatını kaybetmişti. The Sun gazetesine açıklama yapan Gourmelon, kaza mahaline ulaştıklarında Diana’nın omuzundan yaralandığını, ambulansa bindirildiğinde yaşadığını ama nasıl olduysa hastanede hayatını kaybettiğini söyledi.

22 yıl önce korkunç bir trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana, hem ülkesi İngiltere hem de tüm dünyayı yasa boğmuştu. Prenses Diana’nın ölümünün kaza mı yoksa Suikast mi olduğu sorusunun cevabı ise hala tartışılıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.