Popçu Edis, ifşa videosu için harekete geçti!

Edis, kendisinin yer aldığı iddia edilen müstehcen görüntüleri sosyal medyada yayınlayan kişiden şikayetçi oldu.

Ünlü şarkıcı Edis, sosyal medyada ‘Edis ifşa’ etiketi altında yayınlanan ve kendisinin yer aldığı iddia edilen müstehcen görüntüler sonrası harekete geçti. Sabah’tan Atakan Yaman’ın haberine göre, şarkıcı Edis geçtiğimiz günlerde söz konusu videodaki kişinin kendisi olmadığını söyleyerek savcılığa başvurdu.

Ünlü popçu, avukatı Ali Cem Alıcı aracılığıyla savcılığa ilettiği şikayet dilekçesinde; Kubilay A. isimli bir kişinin, kendi adını kullanarak mahrem görüntülerin bulunduğu bir videoyu paylaştığını, o görüntülerdeki kişinin kendisiymiş gibi bir algı yaratılmaya çalışıldığını anlattı.

Edis, kişilik haklarına ağır saldırıda bulunulduğunu belirtti. Kubilay A.’nın cezalandırılmasını isteyen ünlü popçunun şikayetinin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

“BABAM KALP KRİZİ GEÇİRİYORDU”

Edis, söz konusu videonun sosyal medyada yayınlanmasının ardından şu açıklamayı yapmıştı:

“Arkadaşlar, o kişi ben değilim. O video yüzünden annem-babam çok kötü oldu. Babam kalp krizi geçiriyordu. Babama ben olmadığımı söyleyince rahatladı. Zaten o kişi de ifşa oldu.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.