Pegasus’tan ilk açıklama geldi

İzmir-İstanbul seferini yaparken uçağı Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pistten çıkarak üç parçaya bölünen Pegasus’tan ilk açıklama geldi.

Pegasus Hava Yolları, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda İzmir-İstanbul uçağının pistten çıkması nedeniyle herhangi bir can kaybı bulunmadığını, yaralı yolcuların hastanelere sevk edildiğini açıkladı.

blank

Pegasus Hava Yolları’ndan konuya ilişkin yapılan açıklamada, “İzmir Adnan Menderes-Sabiha Gökçen seferini yapan PC2193 sefer sayılı TC-IZK kuyruk tescilli uçağımız, bugün İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na iniş yaptıktan sonra pistten çıkmıştır. An itibarıyla, can kaybı bulunmuyor, yaralı yolcularımız hastanelere sevk ediliyor. Gelişmelerle ilgili bilgi verilmeye devam edilecektir.” denildi.

Sabiha Gökçen’deki kazada yaralanan pilotların durumu ağır

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.