Oyuncu Ece Uslu, arkadaşının köpeği tarafından ısırıldı!

Oyuncu Ece Uslu, arkadaşının Rottweiler cinsi köpeği tarafından ısırıldı. İlk kez böyle bir olay yaşadığını ifade eden Uslu, “Korkmadığımı göstermek için kolumu uzattım. Bunu yapmamak gerekiyormuş. Kolumu kaptı, arkadaşlarım kurtardı.” dedi.

Ünlü oyuncu Ece Uslu, Çeşme’de bir arkadaşının Rottweiler cinsi köpeği tarafından, kolundan ısırıldı.

KORKMADIĞIMI GÖSTERMEK İÇİN KOLUMU UZATTIM”

Doğum gününden iki gün sonra yaşanan olay sonrası oyuncu, “Bağlıydı ama benim de köpeğim olduğu için çözmelerini istedim. Havlayarak üzerime geldi. Korkmadığımı göstermek için kolumu uzattım. Bunu yapmamak gerekiyormuş. Kolumu kaptı, arkadaşlarım kurtardı. Onlar da çok üzüldü” diye konuştu.

‘TEK DİŞLE KEMİĞİME KADAR GİRMİŞ’

İlk kez böyle bir olay yaşadığını ifade eden Uslu, “Tek dişle kemiğime kadar girmiş. O anlarda biraz panik oldum. Hastanede tetanoz aşısı yapıldı ve ağrı kesici verdiler. Daha kötü olabilirdi. Şansıma ucuz kurtuldum.

‘NAZAR HAFTASI DİYORUM’

Röntgende de kemiğim temiz çıktı. Doğum günümden iki gün sonra böyle bir şey yaşadım, o yüzden nazar haftası diyorum” açıklamasını yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.