Ömür Gedik, Ferhat Göçer ile evliliği düşünmüyor

Ömür Gedik, Sözcü’ye verdiği röportaj’da yıllardır birlikte olduğu Ferhat Göçer ile evlenmeyi eskisi kadar istemediğini açıkladı. Özel hayatıyla ilgili sorulara açık yüreklilikle cevap veren Gedik “Düğün mevsimi başladığı için sormak istiyorum, ufukta nikah var mı?” sorusuna verdiği yanıt şaşırttı.

“BİR ZAMANLAR EVLENMEYİ ÇOK İSTİYORDUM”

Ömür Gedik “Bir zamanlar Ferhat Göçer’le evlenmeyi, gelinlik giymeyi çok istiyordum. Ancak, artık gelinlik giymeyi eskisi kadar istemiyorum. Nikah ve gelinlik konularında hevesim kaçtı. Üzücü bir durum ama gerçek bu.” diyerek evliliği düşenmediğini belirtti.

DAHA ÖNCE GÖÇER İSTEMİYORDU

Daha önce ani bir kararla ayrılan çift, 13 gün sonra barışmıştı. Ayrılığın nedeni, Ömür Gedik’in evlenmek istemesi, başından üç evlilik geçen Ferhat Göçer’in ise bu fikre katılmamasıydı. Göçer’in evliliklerinden 18 yaşında bir kızı ve 9 yaşında bir oğlu var. Gedik ise bir kız annesi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.