Öğrencilerin tercihi Hande Yener oldu

Türk Pop Müziği’nin kraliçesi Hande Yener, Terakki Vakfı Okulları’nın düzenlemiş olduğu söyleşide öğrencilerle bir araya geldi. Okulda 3000 öğrenci arasında yapılan ankette öğrencilerin tercihi Hande Yener oldu.

Oldukça kalabalık olan salonda soru-cevap şeklinde ilerleyen söyleşide Yener, öğrencilerin sorularını cevapladı. Müzik kariyeri ve özel hayat ile ilgili soruların sorulduğu panel, oldukça keyifli anlara sahne oldu.

“Aydınlık yarınlarımızın teminatı olan öğrencilerimizin yetişmesinin mimarı olan tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diyerek, yaklaşan öğretmenler gününü de unutmayan sanatçı, öğretmenlere ve öğrencilere mini bir konser de verdi. Söyleşi fotoğraf çekimi ile sona erdi.

hande yener1

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.