Nurgül Yeşilçay, kendi kullandığı araçla trafik kazası geçirdi

Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, kendi kullandığı araçla büyük bir trafik kazası geçirdiğini duyurdu. Yeşilçay, “Ağzıma, çeneme dikişler atıldı! Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek” dedi.

FOX TV’de yayınlanan ‘Son Nefesime Kadar’ dizisiyle ekranlara geri dönen Nurgül Yeşilçay kaza yaptı. Sağlık durumuyla ilgili açıklamalarda bulunan Yeşilçay, “Siz siz olun emniyet kemerinizi takın lütfen” dedi.

Nurgül Yeşilçay şunları kaydetti:

“Bir süredir buralarda yoktum. Hastanelerde boğuşuyordum çünkü. Kendi kullandığım araçla büyük bir kaza atlattım. Ağzıma, çeneme dikişler atıldı. Hasar kaldı ve bir süre daha devam edecek. Azıcık yamuğum ama gayet iyiyim anlayacağınız. Siz siz olun emniyet kemerinizi takın lütfen”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.