Netflix sevilen üç komedi dizisini Türkiye’den kaldırıyor

Netflix 2021 yılı sonunda sevilerek izlenen üç dizisi Türkiye’den kaldırıyor. ‘How I Met Your Mother, ‘Modern Family‘ ve ‘Friends yıl sonu itibariyle izlenemeyecek.

How I Met Your Father’la yeniden gündeme gelen ‘How I Met Your Mother‘ Türkiye’nin de aralarında olduğu 21 ülkede Netflix’i arşivinden kaldırılıyor.

Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris’in başrollerinde olduğu ‘How I Met Your Mother‘ 2005-2014 yıllarında yayınlanmış ve popüler kültürde önemli bir yer edinmişti.

Ed O’Neill, Sofía Vergara, Julie Bowen, Ty Burrell, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet ve Sarah Hyland başrollerinde olduğu aile komedisi ‘Modern Family‘ ise Netflix’ten global olarak ayrılıyor.

‘Friends‘ de yıl sonunda Netflix izleyiciyle vedalaşacak diğer bir dizi. 1994-2004 yılları arasında yayınlanan ve takip eden yıllarda benzer sitcom’ların önünü açan dizi Türkiye’nin de aralarında olduğu sekiz ülkede 1 Ocak 2022 itibariyle izlenemeyecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.