Neslihan Atagül, Kadir Doğulu’yu galada yalnız bıraktı

Başrollerinde Kadir Doğulu, Hakan Eratik ve Çiğdem Batur gibi isimlerin yer aldığı ‘Amiral Battı Kaçıyorusss’ adlı oyunun galası geçen akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Haldun Dormen ve Göksel Kortay’ın yazdığı oyunun galasında şaşırtan bir detay dikkat çekti. Snob Magazin’in haberine göre; Neslihan Atagül, ilk kez tiyatro sahnesine çıkan eşi Kadir Doğulu’yu yalnız bıraktı. Güzel oyuncunun oyuna neden gelemediği ise bilinmiyor.

blank

Öte yandan oyunun kadrosunda Kadir Doğulu, Hakan Eratik, Çiğdem Batur, Yeliz Şar ve İstanbul Devlet Opera ve balesi baş dansçısı Olıver Spence, Sedat Bilenler, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Neslihan Yavuz yer alıyor.

“Amiral Battı Kaçıyorusss” oyununun galası gerçekleşti

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.