gazetemag tv

“Amiral Battı Kaçıyorusss” oyununun galası gerçekleşti

Usta oyuncular Haldun Dormen ve Göksel Kortay’ın yazdığı “Amiral Battı Kaçıyorusss”un galası geçtiğimiz akşam Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Oyunun başrollerinde, ilk kez tiyatro sahnesine çıkan Kadir Doğulu, Hakan Eratik, Çiğdem Batur, Yeliz Şar ve İstanbul Devlet Opera Ve balesi baş dansçısı Olıver Spence, Sedat Bilenler, Oytun Terzi, Murat Buyruk, Neslihan Yavuz yer alıyor.

Bu heyecanlı günlerinde sanat dünyasının ünlü isimleri oyuncuları yalnız bırakmadılar.

Davetliler arasında Yeşim Ceren Bozoğlu, Nur Fettahoğlu, Sinan Engin, Ali Eyüboğlu, Oğulcan Engin Pamela, Suna Keskin, Ümit Kantarcılar, Özlem Yıldız, Okan Karacan, Volkan Severcan, Hakan Altıner, Merve Sevi, Kadir Doğulu’nun Vuslat dizisinden oyuncu arkadaşları Osman Alkaş, Erdem Akakçe, Gözde Kaya, Barış Kışlak, Pelin Uluksar bulunuyordu. Yönetmen Göksel Kortay’da oyuncuların yanında yer aldı.

blank blank blank blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.