Mustafa Yılmaz ”Duy”

Mustafa Yılmaz, sanatçı Doğuş imzası taşıyan beş şarkılık ”Duy” isimli albümünü Grand Müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sundu.

Albüm tüm dijital platformlar üzerinden yayınlanırken,çıkış şarkısı olan ”Keşke” youtube’de aynı gün 1 milyon barajını geçti.Müzik severler tarafından büyük ilgi gören” Keşke” şarkısı aynı zaman da İtunes dünya şarkı sıralamasında da 1 numara da yer aldı.Albümüyle kısa sürede büyük bir başarıya imza atan Mustafa Yılmaz,Grand Müzik ailesine ve beni keşfeden Doğuş’a çok teşekkür ederim. Müzik yolculuğumda en büyük destek onlardan geldi. Müzik severlerin ve kitlemin bana gösterdiği ilgiden de oldukça memnunum demek ki doğru bir iş yaptık. Gururlanmamak elde değil dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.