Mustafa Cengiz, UEFA ile Finansal Fair Play anlaşmasının sona erdiğini açıkladı

Galatasaray Başkanı Cengiz, sarı-kırmızılı ekibin henüz 1 yılları daha olmasına rağmen FFP konusunda serbest kaldığını duyurdu.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, UEFA ile Finansal Fair Play (FFP) anlaşmasının sona erdiğini açıkladı.

Mustafa Cengiz’in açıklamaları şu şekilde:

Dava sürecinden bahseden Cengiz, “Geldiğimizden beri FFP ile uğraştık. 2+1 yıl ceza alacaktık ama kendimizi iyi ifade ettik ve 4 yıllık yapılandırma anlaşması yaptık. Arkasından CAS’a gitti dava. Orada da kazandık. Satmadan alamama kuralı bizi çok sınırladı. Bize eleştiride bulundular, onlara da hak veriyorum.” dedi.

“SAVLARIMIZA İKNA OLDULAR”

Sürecin dolmasına henüz 1 yıllarının daha olduğunu dile getiren Cengiz, şunları söyledi, “Şimdi size müjdeyi vereceğim. Bugün itibarıyla biz, daha bir yılımız olmasına rağmen Finansal Fair Play’den çıkış yaptık. Buradan UEFA’ya teşekkür ediyorum. Bizim savlarımıza ikna oldular. Sağ olsunlar bizi bir yıl önceden serbest bıraktılar.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.