Murat Boz ile aşk yaşayan Aslı Enver’in göğüs estetiği yaptırdığı ortaya çıktı

‘İstanbullu Gelin’ dizisinde son bölümde derin dekolteli kıyafetleri tercih ettiği gözlenen Aslı Enver’in göğüs estetiği yaptırdığını dikkatli izleyici hemen fark etti.

Star TV ekranlarında yayınlanan ‘İstanbullu Gelin’ dizisinde Özcan Deniz ile birlikte boy gösteren Aslı Enver’in göğüs estetiği yaptırdığı dikkatlerden kaçmadı.

CÜRETKAR SAHNELERİ DİKKAT ÇEKİYOR

Murat Boz ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Aslı Enver, İstanbullu Gelin dizisindeki cüretkar sahneleriyle dikkat çekiyor.

GÖĞÜS ESTETİĞİ YAPTIRMIŞ

Bununla birlikte son bölümlerde derin dekolteli kıyafetler tercih ettiği gözlenen Enver’in göğüs estetiği yaptırdığı ekran başındaki dikkatli izleyicilerin gözünden kaçmadı.

İşte dizideki o detay;

blank

blank

Aslı Enver’in estetiksiz hali…

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.