gazetemag tv

Murat Boz, Beşiktaş saldırısı haberini alır almaz konserini bitirdi

Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserine “Ülkemiz çok kötü günler geçirdi” diye başlayan Murat Boz, Beşiktaş saldırısı haberini alır almaz konserini bitirdi.

Murat Boz, Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı. Konser alanını hınca hınç dolduran hayranlarının ilgisiyle mutlu olan şarkıcı için gece tatsız bitti.

“İNŞALLAH BİR DAHA BÖYLE HAİNLİKLER YAŞANMAZ”

Ailesinin de yalnız bırakmadığı Boz konuklarını, “Ülkemiz çok kötü günler geçirdi. En kara gün 15 Temmuz’da yaşandı. O akşam Bodrum’da sahnedeydim ve programımı yarıda kestim. İnşallah bir daha böyle hainlikler yaşanmaz” sözleriyle karşıladı.

ACI HABER GELDİ, “ÜZGÜNÜM” DEYİP KONSERİ BİTİRDİ

Ancak Boz’un korktuğu başına geldi. Aynı dakikalarda meydana gelen patlama haberleriyle şaşkınlık yaşayan sanatçı, orkestrasını susturdu. Olaylar hakkında bilgi alan Boz, “Üzgünüm” diyerek konserini noktaladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.