gazetemag tv

“Mucize 2: Aşk” ta Cem Ajans Gold imzası

Mahsun Kırmızıgül’ün dev oyuncu  kadrosu ve ihtişamlı özel görüntüleriyle de dikkat çekecek olan Mucize 2: Aşk filmi 1 Mart 2019’da vizyona girecek.Film vizyona girmeden önce ilk fragmanı görücüye çıktı.

Çekimleri İzmir Foça’da inşa edilen özel bir sette yapılan ve konusu kadar oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken ‘Mucize 2: Aşk filminin tüm cast çalışması bugüne kadar Türkiye’nin en önemli Tv dizisi ve bir çok sinema filminin oyuncu castını üstlenen  Cem Gülaç’ın sahibi olduğu Cem Ajans Gold tarafından gerçekleştirildi.

Cem Gülaç filmle ilgili ; “Mahsun Kırmızıgül’ün  bu sağlam senaryolu filmi için ekipçe hepimiz canı gönülden mesai harcadık ve ortaya çok güzel bir iş çıktı.Şimdi vizyona gireceği 2019 Mart ayını heyecanla bekliyoruz verdiğimiz emeklerin seyirci tarafında takdir görmesi bizim için en büyük mükafat olacaktır”dedi.    

blank
blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.