YouTube / gazetemag tv

Mitte’de her Salı “Sushi Day” ve “Kimono Partisi”

Uzak Doğu mutfağının en seçkin lezzetlerini kaliteli servis anlayışıyla sunan Mitte, her Salı “Sushi Day” ve “Kimono Partisi” düzenliyor.

17:00 – 23:00 saatleri arasında sınırsız sushinin 95TL’ye sunulduğu, ardından seçkin DJ performanslarıyla, birbirinden renkli kimonolar eşliğinde Kimono Partisi düzenleyen
Mitte, şehirde Uzak Doğu rüzgarları estiriyor.

Çin’den Hindistan’a uzanan zengin menüsüyle Uzak Doğu mutfağının en beğenilen lezzetlerini sunan Mitte, genç ve yetenekli şefi İrem Esen ve ekibinin yurt dışı eğitim tecrübeleriyle hazırladığı sushi menüsüyle her Salı “Sushi Day” düzenliyor.

17:00 – 23:00 saatleri arasında sushi düşkünlerini lezzet yolculuğuna çıkaracak olan alacarte standartındaki “Sushi Day” menüsünde; Tornado Roll, Sake Teriyaki Roll, California Roll, Spicy Suzuki Roll, Dragon Roll, Philadelphia Roll, Vegetable Tempura Rol, Tempura Roll, Rainbow, Somon Skin gibi iştah açıcı seçenekler yer alıyor.

Japon ve Çin kültürlerinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan ve günümüz modasında da trendler arasında yer alan kimonoya özel her Salı saatler 23:00’ü gösterdiğinde “Kimono Partisi” düzenleyen olan Mitte, ilk Kimono Partisi’ni 20 Kasım Salı günü gerçekleştiriyor. İlk Kimono Partisi’nde DJ kabininde; Erdinç Erdoğdu, Mösyö G, Semih Akay, Uğur Aydın & Nefise, Yiğit Can Kahraman ve Yalım Erdiniz’i ağırlayacak olan Mitte, keyif dolu saatlere ev sahipliği yapacak.

Hem Uzak Doğu lezzetlerini hem de kültürünü Karaköy’e taşıyan Mitte, şehrin en iyi alternatifi olmaya devam ediyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.