Mert Fırat, aşk yaşamaya başladığı İdil Fırat’ı ailesiyle tanıştırdı

Mert Fırat, 2 ay önce aşk yaşamaya başladığı İdil Fırat’ı ailesiyle tanıştırdı.

Mert Fırat, 2 ay önce sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başladığı İdil Fırat’la evlilik yolunda ilerliyor. Ünlü oyuncu, sevgilisini ailesiyle tanışması için Antakya’ya götürdü.

Geçtiğimiz sezon başrolünde oynadığı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisiyle adından söz ettiren Mert Fırat, şimdilerde ise özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Meslektaşı 1 yıldır Hande Doğandemir’le birlikteliği olan Mert Fırat, İdil Fırat ile görüntülenmişti.

Mert Fırat, yaklaşık 2 ay önce işadamı Önder Fırat’ın kızı İdil Fırat’la aşk yaşamaya başladı. Bu yeni ilişkiyle birlikte evliliğe de yeşil ışık yakan oyuncu, sevgilisini ailesiyle de tanıştırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.