Mehmet Ali Erbil’in son sağlık durumunu Hülya Avşar açıkladı

Aylardır kaldığı yoğun bakımdan geçtiğimiz haftalarda çıkan Mehmet Ali Erbil’in son sağlık durumunu Hülya Avşar açıkladı.

Hülya Avşar, yıllardır dost olduğu yakın arkadaşı Mehmet Ali Erbil’i önceki gün ziyarete gitti. Kızı Zehra’nın elini kestiğini ve hastaneye dikişlerine pansuman yaptırmaya geldiklerini söyleyen Hülya Avşar, çıkışta ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Mehmet Ali Erbil’in aldığı ilaçların, onu daha enerjik yaptığını belirten 55 yaşındaki Avşar kızı, Mali’nin son durumu hakkında şu şekilde konuştu: “Son derece iyi. Bence artık şımarıklık yapıyor. Buradaki rahatı sevmiş. Herkes onu özledi.”

Meryem Uzerli’yi sordu

Ziyaret sırasında yaşadıkları ilginç bir diyaloğu da anlatan Avşar, “Televizyonda Meryem Uzerli vardı. Mehmet Ali, Meryem’in Cannes’da giydiği transparan elbiseyi gösterip, ‘Bunu gördün mü?’ diye sordu.” dedi.

blank

Sağlık durumu iyiyse neden hastanede?

Öte yandan Hülya Avşar’ın bu açıklamaları sonrası Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumunda bir problem olmadığı anlaşıldı. Erbil’in sevenleri de, ünlü ismin hastalık işini bir şova dönüştürdüğünü iddia etti.

Mehmet Ali Erbil’e ne olmuştu?: Erbil, evindeki banyoda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan ve tedavi gördüğü kaçış sendromuna yeniden yakalanmıştı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.