Masterchef Mehmet Yalçınkaya’nın imza yemekleri MYK Cafe Restoran’da

Masterchef’in ünlü moderatörü, Gastronomi dünyasının sevilen duayeni Mehmet Yalçınkaya geçtiğimiz yıl sektöre kazandırdığı, geleceğin şeflerini yetiştiren MYK Gastro Arena’dan sonra şimdi MYK Cafe Restoran ile sevenleriyle buluşuyor.

Pandemi sürecinde tüm hazırlıkları tamamlanan MYK Cafe Restoran; özel minimal dekorasyonu, dünyadaki örnekleri gibi yemeğe odaklanma sağlayan atmosferi, özel sunumları ve şefin imza yemekleri ile 5 duyunuza hitap ederek yemeği farklı bir deneyim haline getiren çok özel bir mekan.

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya ile buluşma, yemeğin hikayesini deneyimleme gibi farklı konseptte “Chef Table” uygulamaları ile sektöre farklı bir bakış açısı sunacak restoran Yeşilköy’de hizmete açıldı.

blank

Geleceğin şeflerinin yetiştiği Gastro Arena, imza yemekler ile hizmete açılan MYK Cafe Restoran ve çok yakında hizmete açılacak Chef Market ile Mehmet Yalçınkaya dünyadaki örnekleri gibi yemeği, sosyalleşmeyi ve eğitimi içeren yeni nesil bir Arena anlayışını Gastronomiye kazandırıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.