Kibariye ve Haktan aynı sahnede buluştu!

Türk müziğine adını altın harflerle yazdırmayı başaran Kibariye ve muhteşem yorumu ile herkesi kendine hayran bırakan Haktan, geçtiğimiz akşam Luvia Yeşilköy’de sahne aldılar.

Rezervasyonların saatler öncesinden tükendiği mekanda, eşsiz yorumu ile adeta kulakların pasını silen ve bir saat süren sahne performansını alkışlar eşliğinde noktalayan Haktan, mikrofonu ve sahneyi Kibariye’ye devretti.

Gecenin ikinci bölümünde mor elbisesi ile assolist olarak sahnedeki yerini alan ve hayranlarına müzik ziyafeti çeken Kibariye; “Ben boyunu posunu göstermek için sahneye çıkan biri değilim. 62 yaşındayım, bugüne kadar sadece sesimle bir yerlere geldim. Gündeme gelen tek şey sesim oldu. Ekmeğimi böyle çıkardım, çocuklarıma da haram değil helal yedirdim” dedi.

blank

“OYUNCAK BEBEK KİBARİYE”

Eğlenceli gecede doğum günü kutlayan hayranının pastanın üzerine bebek Kibariye koyması ünlü sanatçının dikkatini çekti. Bebeği Kibariye’ye hediye eden hayranına; “Canım doğum günün kutlu olsun. Bu bebeği bana verdiğin için çok teşekkür ederim” diyerek doğum gününü kutladı.

“AYAKKABILARINI ÇIKARDI ROMAN OYNADI”

Hem sesi hem samimi sohbetiyle dikkat çeken başarılı sanatçı, ara sıra seyircilerinin yanına inerek hayranlarıyla selfie çekti. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise eğlencenin dibine vuran ünlü sanatçı ayakkabılarını çıkararak roman havası oynadı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.