Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon programına katılacak

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kılıçdaroğlu, Babala TV’de yayınlanan Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon programına katılacak. Oğuzhan Uğur, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Evet Sn. Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofona geliyor! ve evet ben de televizyondan öğrendim =)” dedi.

MAK Danışmanlık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Kulat, HaberTürk TV’de Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Babala TV’de yayınlanan Oğuzhan Uğur’un Mevzular Açık Mikrofon programına katılacağını söyledi.

Oğuzhan Uğur da, “Evet Sn. Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofona geliyor! ve evet ben de televizyondan öğrendim =)” dedi.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.