Kayıp sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey ölü bulundu

ABD’de cuma gününden bu yana haber alınamayan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, Teksas’ta ölü bulundu. Sharkey’in annesi, “Lütfen ailemizin bu acı kaybının yasını tutmamız için bize zaman tanıyın” dedi.

ABD’de bir süre önce kaybolan Instagram fenomeni Alexis Sharkey, Teksas’ta ölü bulundu.

“YASIMIZI TUTMAMIZA İZİN VERİN”

Konuya ilişkin açıklama yapan Sharkey’nin annesi Stacy Robinault, şu ifadeleri kullandı:

Mike ve ben, son derece üzülerek hepinize bildirmek isteriz ki Lexi’nin cesedi bulundu. Ailemize gösterdiğiniz sevgi ve sarf ettiğiniz nazik sözleriniz için size ne nasıl teşekkür edeceğimizi bilemiyoruz.

Lütfen ailemizin ve dünyanın bu acı kaybının yasını tutmamız için bize bu zamanı tanıyın! Seni özleyeceğiz, canım.

blank

EŞİNDEN ELEŞTİRİLERE TEPKİ

Sharkey’nin eşi de Instagram’da, destekler için teşekkür ederken, eşinin kaybolmasıyla ilgili olumsuz yorumlarda bulunanlara tepki gösterdi.

Tom Sharkey “Eşime ne olduğunu öğrenmek için polise her türlü yardımı ettim ve telefon görüşmeleri yaptım” diye konuştu.

26 yaşındaki fenomen, son gönderisinde Meksika’nın Tulum kentine taşınma isteğini vurgulayan bir paylaşımda bulunmuştu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.