Karsu konseri ile başlayan İstanbul Night Flight’ın biletleri satışta

Avrupa’nın en iyi etkinliği unvanına sahip İstanbul Night Flight, bu yıl 24 Mayıs’ta, etkinliğin değişmez isimlerinden Türk kökenli, Hollandalı sanatçı Karsu ile kapılarını müzik severlere açıyor. Açılış konserinde sanatçıya, An Epic Symphony Orchestra eşlik ediyor.

Event Across Türkiye’nin kült haline gelmiş İstanbul Night Flight projesinin 7’nci sezonu başlıyor. Avrupa’nın en iyi etkinliği ödülünü alarak uluslararası bir “en” haline gelen İstanbul Night Flight, An Epic Symphony ve Karsu’yu birlikte sahnesinde ağırlayacak.

Konser Türkiye’nin en önemli açıkhava sahnelerinden biri olan Harbiye Cemil Topuz Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşecek.

26 Kasım tarihine kadar sürecek olan İstanbul Night Flight konser serisi Hayko Cepkin, Manga, Selami Şahin, Cem Adrian, Fatma Turgut ile devam edecek. An Epic Symphony Orchestra ile birlikte tüm yaz sürecek konserlerin biletleri ise Türkiye’nin en kapsayıcı online biletleme plaformu biletinial.com’da.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.