Karl Marx’ın hayatı anime dizi yapıldı! Youtube’da yayınlanacak

Almanya’da Yahudi bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen ve dünyanın en önemli filozoflarından olan Karl Heinrich Marx’ın hayatı 7 bölümlük bir anime dizi oldu. ‘Komünizm’ fikrinin kurucuları arasında yer alan Marx’ın anime dizisi Youtube’da yayınlanacak.

Çin merkezli yayın kuruluşu Bilibili, Komünist Manifesto ve Das Kapital gibi eserleriyle dünya siyaset tarihine yön vermiş, ‘komünizm’ fikrinin kurucuları arasında yer alan Karl Marx’ın hayatını anime dizi haline getirdi.

blank

YOUTUBE KANALINDAN İZLENEBİLECEK
Yedi bölümden oluşan ‘Lider’ adlı dizinin tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak Bağımsız Sinema Merkezi’nin (BSM) Youtube kanalından izleyicilere sunuldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.