Kanal D, Beşiktaş için ‘Bırakmam Seni’ gecesi düzenliyor

9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 22.00'de Vodafone Park'ta gerçekleşecek "Bırakmam Seni" Bağış Kampanya Gecesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak programla gerçekleşecek.

9 Ağustos 2020 Pazar günü saat 22.00’de Vodafone Park’ta gerçekleşecek Bırakmam Seni Bağış Kampanya Gecesi Kanal D ekranlarında yayınlanacak programla gerçekleşecek.

Programın sunuculuğunu Yılmaz Erdoğan gerçekleştirecek.

Beşiktaşlı bir çok sanatçınında yer alacağı programda yönetim kurulu, eski futbolcular, Futbol takımı, kadın Futbol takımı, erkek kadın basketbol takımı, hentbol takımı ve Tekerlekli sandalye basketbol takımı katılacak.

Programa ayrıca Sergen Yalçın, Yılmaz Erdoğan, Hülya Avşar, Zafer Algöz, Hakan Altun, Barış Murat Yağcı, Cihan Talay gibi ünlü isimler katılacak.

Organizasyon basına kapalı olarak gerçekleştirilecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.