YouTube / gazetemag tv

Kadir Doğulu’dan eşi Neslihan Atagül’le aşk itirafı

Güzel oyuncu Neslihan Atagül’le mutlu bir evlilik geçiren Kadir Doğulu, katıldığı youtube kanalında eşi hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Doğulu, ‘Mutluluk sarhoşluğunu ben hayatımda ilk defa onunla yaşadım” dedi.

2016 yılında görkemli bir düğünle dünya evine giren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, ünlüler dünyasının parmakla gösterilen çiftinden. Mutlu bir evlilik geçiren Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül mutluluklarını ve birbirlerine olan hayranlıklarını her fırsatta dile getiriyor.

Kadir Doğulu kendisi gibi oyuncu olan eşi Neslihan Atagül hakkında katıldığı youtube kanalında samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Kadir Doğulu’nun eşi Neslihan Atagül hakkındaki samimi açıklamaları;

“DÜĞÜNÜME, İYİME KÖTÜME ŞAHİT OLMUŞ İNSANLARI ÇAĞIRDIK”

“Düğünümüz için 201 kişi hesapladık ve gönülden çağırdık. Benim iyime kötüme şahit olmuş insanları çağırmak istedim. Akrabaymış değilmiş diye ayırmadım. Sülalem çok geniş. Kimse kırılmasın ama çoğunu çağırmadım.”

“ÇOCUKLUĞUMU BİLEN İNSANLAR GELDİ”

“17 yaşında ayrıldım Mersin’den bir şekilde koptuk. Hala organik olarak bağım var, saygıda hiçbir zaman kusur etmem. Bayramda seyranda gidiyorsam kapı kapı dolaşırım hepsini tek tek ama bir süreci birlikte geçirdiğim insanlarla en güzel günümü beraber geçirmek istedik açıkçası. Çocukluğumu bilen insanlar geldi. Anneannem oradaydı… Halam geldi.”

“EĞLENDİK VE HİÇ BİR ŞEYE TAKILMADIK”

“Kimi görmek istiyorduk? Bizim en kötü anımızı kimler biliyordu? En iyi, en mutlu anımızı kimler biliyordu? Hiçbir şey tasarlamadık. Kapıdan çıkmadan önce mottomuz eğlenmekti. ‘Karıcığım eğlen, hiçbir şeye takılma’ o da bana dedi ki ‘kocacığım sen de eğlen hiçbir şeye takılma’. Ve biz öyle yaptık.”

“BİZİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ PİSTE BUYURUN”

“Masa masa gezmedik. ‘Bizi görmek istiyorsanız piste buyurun’ dedik. Çok memnunuz. Hala açıp açıp izliyoruz videomuzu. Fotoğraflarımıza bakıyoruz. Hayatımızın mihenk taşlarından biri oldu o gün. Böyle olacağını biz de tahmin etmedik.”

“MUTLULUK SARHOŞLUĞUNU İLK DEFA ORADA YAŞADIM”

“İlk içki kadehimizi gece 01.00’da içtik. Mutluluk sarhoşluğunu ben hayatımda ilk defa orada yaşadım. Çok keyifliydi. Neslihan bu konuda harika bir eş. Eşin ne demek olduğunu anladım. Böyle bir şey olacağını bilseydim evliliğin yada onunla geçirdiğim zamanın çok daha önce tanışmak, çok daha önce evlenmek isterdim.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.