Kaan Yıldırım’ın yeni dizisi belli oldu

Kaan Yıldırım’ın yeni sezonda rol alacağı proje belli oldu. Hande Erçel ile olan ilişkisiyle gündeme gelen Kaan Yıldırım, bir süredir ekranda yer almıyordu. Benim Mutlu Ailem dizisinde oynaması beklenen ünlü oyuncu, bambaşka bir proje ile ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Kaan Yıldırım yeni bir proje ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Birçok iş teklifi alan Kaan Yıldırım, yeni bir diziye evet dedi. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; evet dediği Benim Mutlu Ailem dizisinden vazgeçen ünlü oyuncu, Sipahi dizisi için el sıkıştı. 12 Eylül tarihinde sete çıkması planlanan dizinin kadrosu için genel oyuncu görüşmeleri de başladı.

KAAN YILDIRIM’DAN KORKUT ALİ TÜRKOĞLU HİKAYESİ

Sipahi dizisinde; İstihbarat Teşkilatı’nın son yıllarda yetiştirdiği en yetenekli saha adamı olarak bilinen Korkut Ali Türkoğlu’nun hikayesi aktarılacak. Yıldırım, rolü için kampa girdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.