Deniz Seki, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi

Yoğun konser maratonuna devam eden ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Beyaz elbisesi ile kamera karşısına geçip poz veren Deniz Seki’nin paylaşımı takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Son dönemde verdiği kilolar ile adından söz ettiren ve fotoğraflarına filtre uyguladığı iddiası ile eleştirilen Deniz Seki, yaz sezonunu hızlı açtı. Yaz aylarında konserlerine devam eden Deniz Seki, hayranları ile bir araya geliyor. Kulakların pasını silen Seki, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

BEYAZ ELBİSESİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Ünlü şarkıcı Seki, dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Beyaz elbisesi ile objektif karşısına geçen Seki, pozu ile sosyal medyayı salladı.

Seki, paylaşımına “Kim bilir kaç gün geçti? Kim bilir günlerden ne?” notunu düştü. Ünlü ismin pozu, takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.