Jennifer Lopez, Antalya’da kurşungeçirmez camlarla kaplı villada kalacak

Antalya’daki konserinde Jennifer Lopez’in şarkılarına eşlik etmek isteyenler, biletler için 4 bin ila 130 bin TL arasında ücret ödeyecek.

6 Ağustos’ta Antalya’da konser verecek olan dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’i dinlemek isteyenler kesenin ağzını açacak. Jennifer Lopez’in şarkılarına locadan eşlik etmek isteyenler 20 bin euro, ayakta dinlemek isteyenler ise 4 bin TL’yi gözden çıkaracak. Biletlerin hızla tükendiği konser öncesi 28 locanın büyük bölümü satıldı. Jennifer Lopez, bir locayı kendisi için istedi.

KURŞUN GEÇİRMEZ VİLLA

Antalya’da 3 gece kalacak olan Jennifer Lopez; 5 yatak odası, özel havuzu ve helikopter pisti bulunan kurşungeçirmez camlarla kaplı 3 katlı villada kalacak.

Otel yönetimi, Jennifer Lopez’in isteklerinin abartılı değil mütevazı olduğunu söyledi. 3 gece Antalya’da kalacak olan Jennifer Lopez, konser maratonun ardından nişanlısı Alex Rodriguez ile dünyaevine girecek.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.