İYİ Parti İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık’ın aracına silahlı saldırı

İYİ Parti İBB Belediye Meclis Üyesi Ali Kıdık’ın aracına Halkalı’da silahlı saldırı yapıldı. Kıdık, saldırıdan yara almadan kurtuldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İYİ Parti Meclis Üyesi Ali Kıdık’ın aracına Küçükçekmece Halkalı’da silahlı saldırı yapıldı. Saldırgan olay yerinden kaçarken kurşun aracın ön kapısına isabet etti.

blank

İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, İYİ Parti İstanbul İl Teşkilatı Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve İBB Meclis Üyesi Ali Kıdık’ın saldırıya uğradığını duyurdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Özkan, “Saldırgan olay yerinden kaçarken aracın ön kapısına isabet eden kurşun Ali Bey’e isabet etmedi. Son dönemde benzer tehditler maalesef bana da yapılıyor” ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.