İŞTE! Tolga Sarıtaş’ın sır gibi sakladığı modacı aşkı!

Söz dizisinde ‘Yavuz komutan’ karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Tolga Sarıtaş’ın sır gibi sakladığı sevgilisinin İzmirli modacı Zeynep Mayruk olduğu öğrenildi.

Tolga Sarıtaş geçtiğimiz haftalarda Levent’ten bir mekan çıkarken görülmüştü. Oyuncu kız arkadaşının fotoğraflarının çekilmemesi için her yolu denemişti.

Gecenin sonunda çiftin bindiği aracın sürücüsü objektiflerden kaçarken trafik kurallarını hiçe saymıştı. Tolga Sarıtaş’ın köşe bucak sakladığı kız arkadaşının İzmirli genç modacı Zeynep Mayruk olduğu ortaya çıktı. İkilinin 3 aydır birlikte olduğu öğrenildi.

Sosyal medya hesaplarında da birbirini takip eden âşıkların Söz dizisinin sezon finali yapmasının ardından tatile çıkacağı, bunun için de gözlerden uzak bir adresi tercih ettikleri konuşuluyor.

Tolga Sarıtaş’ın olaylı gecesi! Ortalığı birbirine kattı!

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.