İŞTE! Sosyal medya da en çok konuşulan erkek dizi oyuncuları

MTM Medya Takip Merkezi’nin profesyonel sosyal medya dinleme servisi Digilup, yayında olan yerli dizilerde rol alan erkek oyuncuların sosyal medya yansımalarını inceledi.

Bu hafta, erkek oyuncularla ilgili, 1 milyonu aşan paylaşım yapıldı.

Çağlar Ertuğrul, ayın en yüksek yansımasına ulaştı.

Afili Aşk dizisinin yayına başlamasıyla, zirvedeki yerini koruyan Çağlar Ertuğrul, bu hafta da 1. sırada yer aldı. Ertuğrul, birinciliğinin yanı sıra bu hafta 470 bini aşan paylaşımda konuşularak, ayın en yüksek sayısına ulaştı.

Afili Aşk dizisindeki rolünde, Ayşe karakteriyle buzları eritmesi ve başlayan gerçek aşk, sosyal medyaya en çok yansıyan içeriklerden oldu.

blank

Listenin 2. ve 3.’sü Zalim İstanbul’dan

Geçen hafta olduğu gibi, bu hafta da listenin 2. ve 3. sırasında, Zalim İstanbul dizisinde rekabet içinde olan, Berker Güven ve Ozan Dolunay yer aldı.

Dizide imkansız aşk yaşayan Berker Güven, hayranları tarafından, performansının yanı sıra, çok sempatik olduğuna dair yorumlar aldı.

Sıralamada iki deneyimli oyuncu rekabeti

Yeni projelerden; Star Tv’de Sefirin Kızı ve Tv 8’de Doğduğun Ev Kaderindir dizilerinde rol alan Engin Akyürek ve İbrahim Çelikkol, ilk haftalarından listeye giriş yaptı. Önümüzdeki haftalarda, iki deneyimli oyuncunun, listede rekabete gireceği bekleniyor.

Engin Akyürek yükselişte

Engin Akyürek, Sefirin Kızı dizisindeki performansıyla takdir topladı. Geçen haftaya göre sonuçlarını arttıran Akyürek, yerini korudu. Diziden sahnelerin paylaşıldığı mesajlarda, oyuncunun duyguları izleyiciye başarıyla yansıttığı vurgulandı. Paylaşımların 35 bine yakını, yurtdışındaki Engin Akyürek hayranları tarafından yapıldı.

İbrahim Çelikkol 7. sıradan giriş yaptı

Tv 8’de yeni başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde, Demet Özdemir ile başrolü paylaşan İbrahim Çelikkol, ilk haftasında 50 bine yakın paylaşıma konu oldu.

Çelikkol, önümüzdeki haftalardaki sıralaması merak konusu olan listeye 7. sıradan giriş yaptı.

Cihangir Ceyhan yükseliyor

Çukur dizisindeki performansıyla dikkat çeken genç oyuncu Cihangir Ceyhan, bu hafta sosyal medya yansımalarını 3 katı arttırarak, 5. sıraya yerleşti. Cihangir Ceyhan’ın hayranları, oyuncunun sosyal medyadaki yansımalarını arttırmak için, paylaşımlarına yoğunluk verdi.

Alp Navruz’un son haftası

Popüler oyunculardan Alp Navruz, Elimi Bırakma dizisinin bitmesiyle, ekranlardan bir süreliğine ayrıldı. Sosyal medyanın en çok konuşulan erkek oyuncuları listesinde, sezon boyunca yerini koruyan Navruz, Digilup listesine 10. Sıradan veda etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
Yorumları Göster (1)
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.