İŞTE! Seks yaparken dinlenecek en kötü şarkılar listesi!

2018 yılında bir Spotify kullanıcısı tarafından yaratılan “Seks yaparken dinlemek için en kötü şarkılar” listesi Twitter’da gündem oldu.

Twitter’da 45 binden fazla takipçisi olan bir kullanıcının listedeki şarkıların ekran görüntüsünü paylaşması sonucunda binlerce kişi şarkıları tartışmaya başladı. ‘Bev Johnson’ rumuzlu bir Twitter kullanıcısı tarafından yapılan paylaşım binlerce beğeni aldı.

112 şarkının bulunduğu listede Rednex’ten ‘Cotton Eye Joe’, Law and Order dizisinin müziği, Lee Greenwood’dan ‘God Bless The USA’ ve Carrie Underwood’dan ‘Jesus Take the Wheel’ gibi şarkılar bulunuyor.

blank

Mashable’ın aktardığına göre liste 2018’deki Sevgililer Günü’nden birkaç gün sonra yaratılmış gibi gözükse de, içine aralıklarla yeni şarkılar ekleniyor.

Şarkı listesi Twitter’da tartışmalara da sebep oldu. Bir kullanıcı, “Macarena konusunda aynı fikirde değiliz” yazarken, bir başkası da, “Peanut Butter Jelly Time en uygun tempoya sahip” yazdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.