İŞTE! “İçerde”nin heyecanla beklenen altıncı bölüm tanıtımı

Show TV’nin Ay Yapım imzalı, güçlü oyuncu kadrosu ve sarsıcı hikayesiyle Pazartesi akşamına damga vuran dizisi “İçerde”nin altıncı bölüm tanıtım yayınlandı.
Geçtiğimiz Pazartesi ekrana gelen “İçerde”nin beşinci bölümünde; Melek, Sarp ile ilgili şüphelerinin peşini bırakmıyordu. Sarp’ın muhbirliği sayesinde ele geçirdiği bilgilerle Yusuf Müdür, Akın Işık ile Celal’in büyük sevkiyatına bir operasyon gerçekleştirdi. Başarısız geçen operasyon sonucunda izleyiciyi zekice ters köşeye yatıran bölümde Yusuf Müdür ile Sarp’ın bilerek oyuna düştüğü anlaşıldı. Oyun içinde oyunun olduğu İçerde’nin final sahnesinde ise Sarp ve Melek’in ilk yakınlaşması da gecenin çok konuşulan anlarından biri oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.

“İçerde”, heyecan dolu yeni bölümü ile her Pazartesi saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “İçerde”nin Altıncı Bölüm Tanıtımı!

YouTube video

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.