İnstagram fenomeni Mikaslowana gerçek adının Lena Ahsen Alkan olduğunu açıkladı

Bodrum Yalıkavak’ta tatilde olan Mikaslowana geçtiğimiz günler de instagram hesabından takipçilerine anket yaparak gerçek ismini sormuştu. Bugün gerçek isminin Lena Ahsen Alkan olduğunu açıkladı.

Instagram da milyonlarca takipçiye sahip olan Mikaslowana hayranlarının heyecanlı bekleyeşine daha fazla dayanamadı ve gerçek ismini açıkladı. Takipçileri ise şimdi Mika’nın başka bilinmeyenleri var mı onu merak ediyor.

blank

İnstagram fenomeni Mikaslowana geçtiğimiz günlerde Bodrum Yalıkavak’ta ünlü bir iş adamı olduğu iddia edilen biri ile objektiflere yakalandı. Beşiktaşın kalecisi olan Loris Karius ile bir dönem adı anılan Mikaslowana aradığı aşkı buldu. Sakin bir akşam yemeği için bir mekan da buluşan taze aşklar objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.