İlayda İper, Kocaman’ın Mesai Arkadaşı Oldu

Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10.sınıf Kimya Bölümü öğrencisi İlayda İper, Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın bir günlük mesaisine eşlik etti.

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, “Biz Bize” Gençlik Buluşmaları kapsamında ilçe genelinde tüm okullarda öğrencilerle bir araya gelerek hayallerini ve hedeflerini konuştular.

BAŞKAN KOCAMAN İLE BİR GÜN

Başkan Kocaman, Kartepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ettiği programın sonunda Kimya Bölümü 10.sınıf öğrencisi İlayda İper’in belediye başkanının bir gününü merak ettiğini ve kendisine eşlik etmek istediğini dile getirmişti. İlayda’nın bu isteğini geri çevirmeyen Başkan Kocaman, bir gün boyunca İlayda ile birlikte mesai yaptı.

MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

Güne Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ın başkanlığında ki Kartepe Belediyesi Haziran Ayı meclis toplantısını izleyerek başlayan İlayda İper, daha sonra makamda yapılan görüşmelere eşlik etti. Başkan Kocaman’ın imza saati sonrasında saha çalışmalarını incelediler.

PROJELERİ İNCELEDİLER

Başkan Kocaman, 10.sınıf öğrencisi İlayda İper’e Derbent Meydan ve Müze Projesi, Maşukiye Merkez Camii şadırvan ve çevre düzenlemesi, Kartepe Genç Akademi’yi ziyaret ederek yapılan çalışmaları ve verilen hizmetleri bizzat gösterdi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.