İki ayrı dava! Ece Erken’e şok üstüne şok!

Ece Erken sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile Bodrum’da tatil yaparken, Mahmutyazıcıoğlu’nun eski eşi Benan Hanım, hem otomobiline zarar verdiği hem de koruma kararına uymadığı gerekçesiyle ünlü sunucuya iki ayrı dava açtı.

Ece Erken’in, evli Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşk olay olmuştu. Ünlü sunucu, aldığı tepkiler üzerine Beyaz TV’deki işinden istifa etmişti.

“Bu süreç bana ağır geldi ve ayrıldım. Herkesin mutlu olmasını diliyorum” diyerek, ilişkisine nokta koyduğunu açıklayan Ece Erken ile ilgili haberlerin ardı arkası kesilmiyor…

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Hanım’dan boşanmasıyla ilişkilerini yeniden gözler önünde yaşamaya başlayan çift, geçtiğimiz günlerde tatil için Bodrum’a gitti.

blank
Ece Erken – Şafak Mahmutyazıcıoğlu

TEBLİGAT ÜZERİNE TEBLİGAT!

Hürriyet gazetesinden Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; ünlü sunucu sevgilisiyle tekne tatili yaparken, İstanbul’daki evine tebligat üzerine tebligat gidiyor. Erken durumdan haberdar, ancak tebligatları teslim alan kimse yok! Bunun nedeninin Erken’in hukuki süreci geciktirmek istemesi olduğu iddia edildi.

blank

OTOMOBİLİNE ZARAR VERMİŞTİ

Ece Erken, bir süre önce Benan Hanım’ın kapısına kadar giderek otomobiline zarar vermiş, görüntüleri güvenlik kameralarına da yansımıştı.

blank

Benan Hanım, otomobile zarar verilmesi nedeniyle Erken’e dava açtı ve ünlü sunucunun evine geçtiğimiz günlerde tebligat gönderildi.

Benan Hanım, otomobile zarar verilmesi nedeniyle Erken’e dava açtı ve ünlü sunucunun evine geçtiğimiz günlerde tebligat gönderildi.

Erken’in, tatilde olduğu için tebligatların kendisine ulaşmadığını gerekçe göstereceği öne sürüldü.

Ece Erken, eşinden boşanan sevgilisi ile Bodrum’da görüntülendi

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.