‘İçimizdeki Ateş’ atv ekranlarında seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor

Yapımını Fabrika Yapım’ın yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği ‘İçimizdeki Ateş’ atv ekranlarında seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor.

Çekimleri İstanbul’daki setlerde tüm hızıyla devam eden dizinin seti uyumlu ve neşeli çalışma ortamıyla dikkat çekiyor. Genç yıldızların usta isimlerle buluştuğu dizinin yönetmenliğini Murat Onbul üstlenirken, senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz, Nur Özlem Elginöz yazıyor.

‘İçimizdeki Ateş’ dizisinde hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra Yener Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak çalışmaya başlayan ve gerçek hayatın dikenli yollarında yürürken birbirlerinden güç alan gençleri Mert, Bahar, Hale ve Ege, yaz ekranının çok konuşulan isimleri olacak.

blank

Kısa sürede uyum sağladıklarını ve karakterleriyle bütünleştiklerini söyleyen genç yıldızlar, geçtiğimiz günlerde ‘İçimizdeki Ateş’i merakla bekleyen hayranlarına özel pozlar verdi.

Dizinin genç oyuncuları İpek Filiz Yazıcı (Hale Vural), Atakan Hoşgören (Ege Şahin), Gizem Arıkan (Bahar Sayın) ve Demirhan Demircioğlu (Mert Karaman) kamera önünde olduğu gibi kamera arasında da vaktinin çoğunu birlikte geçiriyor.

‘İçimizdeki Ateş’ yakında atv’de başlıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.