‘İbrahim Tatlıses evleniyor’ haberleri ortalığı karıştırdı

2011 yılında uğradığı silahlı saldırıda yanında bulunan asistanı Damla Buket Çakıcı ile evlilik hazırlığı yaptığı konuşulan İbrahim Tatlıses’e eski ilişkisi Derya Tuna’dan imalı bir paylaşım geldi.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses düğün hazırlıklarına başladı. 3.kez nikah masasına oturmak için gün sayan Tatlıses’in eski ilişkisi Derya Tuna dün Instagram hesabında şöyle yazdı:’Bazılarına bir kadın yetmiyor. Ne beşi ne onu. Bazılarına ise hayat yetmiyor. Bir kadını doyasıya sevmek için.’

Ayşegül Yıldız ise sosyal medyadan yazdığı şu cümlelerle Damla Buket Çakıcı’ya sert çıktı: ‘Kaleyi sattım, filler isyanda. Vezir, intihar etti. Arada atları da serbest bıraktım. Çevremdeki piyonlardan zaten medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşenen varsa buyursun hamle yapsın. Herkese anladığı dilden, gidere gider.” Yıldız, daha sonra da Ajda Pekkan’ın ‘Ayrılık Ateşi’ isimli şarkısını paylaştı. Şarkının sözleri ise şöyle: “Sen şöyle bir geç, hayat hesap soracak. Yeni başlıyor daha film, izlemeye başla güzelim. Ben çıktıysam yola büyük giderim.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.