Hülya Avşar’ın evini soyan hırsıza rekor ceza geldi!

Balıkesir’de Hülya Avşar’ın evine girerek ünlü sanatçıyla göz göze gelen hırsız hakkında 10 yıl hapis isteniyor.

Ünlü sanatçı Hülya Avşar’ın, Balıkesir’de bulunan evine hırsız girmiş, 1500 TL ve evde bulunan ziynet eşyaları çalmıştı. O sırada evde bulunan Hülya Avşar’ın yatak odasında karşılaştığı hırsız balkondan atlayarak evden ayrılmıştı. Güvenlik kameralarından kimliği tespit edilen Zelkif B. isimli hırsız hakkında 10 yıla kadar hapis isteniyor.

Hülya Avşar anlatmıştı

Ünlü sanatçı Hülya Avşar, verdiği ifadede “06.30 sıralarında üst kattaki yatak odasında uyuyordum. Tıkırtı sesleri üzerine uyandım ve tanımadığım bir erkekle göz göze geldim. Şaşkınlıkla ‘Sen kimsin?’ diye sorunca koşarak kaçtı” demişti. Ünlü sanatçı, zararının ise toplamda 15 bin TL ifade etmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.