Hülya Avşar’ın bugüne kadar görülmemiş fotoğrafı ortaya çıktı!

Hülya Avşar, Yeşilçam’dan günümüze kadar birçok film ve dizi projesinde başrol olarak boy gösterdi. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcı olarak da sahnelerde tozu dumana katan Hülya Avşar, güzelliği ile büyülüyor. Şarkıcı ve oyuncu Avşar kızı sosyal medya hesabından hiç görülmemiş bir fotoğrafını yayınladı. Avşar’ın paylaşımı sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Avşar’ın küçüklük fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu.

Son olarak Masumiyet dizisinde rol alan ve uygulanan filtreler ile uzunca bir süre gündemde olan Hülya Avşar, magazin basınının en gözde isimleri arasında yerini alıyor. Yeşilçam’da birçok filmde rol alan ve şimdiler de sık sık projelerde boy gösteren Hülya Avşar, sosyal medyayı da aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

HÜLYA AVŞAR’IN HİÇ GÖRÜLMEMİŞ FOTOĞRAFI ORTAYA ÇIKTI

Fit görünümü ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Avşar kızının 1972 yılında çekilen ilkokul 3’üncü sınıftaki fotoğrafı ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı ve oyuncunun çocukluk fotoğrafı sosyal medyada en çok konuşulan konular arasında yerini aldı. Ünlü ismin hiç görülmemiş fotoğrafı herkesin ağzını açık bıraktı.

Hülya Avşar’ın fotoğrafını gören sosyal medya kullanıcıları “Kim bilirdi ki gün gelecek 55 filmde rol alacak” gibi yorumlarda bulundu. İşte o fotoğraf;

Hülya Avşar
Hülya Avşar

HÜLYA AVŞAR KİMDİR?

Hülya Avşar, 10 Ekim 1963 yılında Türkiye-Balıkesir’de dünyaya geldi. Annesinin adı Emral, babasının adı Celal’dir. 1982 yılında düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda birinci seçildi fakat evlendiği ortaya çıkınca tacı geri alındı. Hülya Avşar’ın 1983 yılında oynadığı Haram adlı film hayatının dönüş noktası oldu. Avşar müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, altı albüm ve bir single ile hayatına devam etti. 1995 yılında Çıkardığı Yarası Saklım adlı albümü müzik piyasasına damgasını vurdu. “Yürü Ya Kulum” ve “Sensiz Kaldım” adlı parçaları müzik piyasasında dikkatleri topladı. Artık Hülya Avşar 90’ların en çok konuşulanları arasına girdi.

Abone ol düğmesine tıklayarak yeni haberleri takip edebilirsiniz

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.