Hemen sildi! Şarkıcı Edis’ten olay paylaşım!

Popçu Edis’in, bir kadınla sarılarak verdiği poz sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. “Ünlü şarkıcının yanındaki kişi sevgilisi mi?” soruları gündeme geldi. Fotoğraftaki kadının burnundaki hızmadan dolayı şarkıcı Aybüke Albere olabileceği öne sürüldü.

Edis, Instagram hesabından bir kadınla sarıldığı pozunu ‘Yazdır artık’ notuyla yayınladı. 29 yaşındaki popçunun, 11 yıllık sevgilisi Aylin Önce ile yollarını ayırdığı iddia edilmişti.

Şarkıcı Edis’in bu fotoğrafı hayranlarını da şaşırttı

blank

Fotoğraftaki kadının, burnundaki hızmadan dolayı şarkıcı Aybuke Albere olduğu öne sürüldü. Şarkıcının, bir süre sonra paylaşımını sosyal medya hesabından silmesi dikkat çekti.

blank

Edis, daha önce Aybüke Albere hakkında şunları söylemişti:

“İzmir’de bir şekilde herkes birbirini tanır. Aybüke ile çocukluğumuzdan beri arkadaşız. 13-14 yaşlarındayken Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde bir kafede oturup müzikle ilgili hayaller kurduğumuzu hatırlıyorum. O zamanlar Aybüke’nin sesini hayranlıkla dinliyordum. Benim de ergenlik zamanım, sesim kötüydü.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.